Dünyanın En Popüler Puro Markaları

Amerikanpaketim kullanıcılarından son zamanlarda gelen en sık taleplerden biri de purolar. Purolar hakkında gelen sorulara cevap verebilmek ve siz puro severleri ya da puroya yeni başlamak, havalı görünmek isteyenler için bu makalemizi hazırladık.

 

 

Dünyanın En Popüler Puro Markaları

 

Puro, basit bir anlatımla silindir şeklinde sarılmış tütün yapraklarından oluşan bir üründür. Ortasında, içinde tütün parçacıkları bulunan bir tutucu yaprak ve bunun etrafında spiral şeklinde sarılmış sarıcı yaprak bulunur. Puroyu farklı ve pahalı kılan içindeki tütünün dışında, sarıcı yaprağın sağlam, esnek, güzel aromalı ve düzenli yanıcı özelliğe sahip olmasıdır. 

 

Dünyanın En Popüler Puro Markaları

 

Amerikanpaketim olarak merkez ofisimiz California’da olduğundan ötürü, çok sayıda kaliteli puro üreticisi ve satıcısı ile komşuyuz. Bu nedenle hem kargo süresi hem de erişimimiz bize, dolayısıyla siz kullanıcılarımıza büyük avantaj sağlıyor.

 

Dünyanın En Popüler Puro Markaları

 

Puro, ağırlıklı olarak Güney Amerika bölgesinde yetişen ve bu bölgede tüketilen bir üründür. Bir kalite ve statü sembolü olarak görünen puro, aynı zamanda mükemmel bir hediyedir. Fiyat aralığı oldukça geniştir. Peki nasıl satın alacağım, nasıl getirteceğim, gümrükten geçer mi, kendim satın alacağım özelliğini kullanabilir miyim gibi sorularınızı duyar gibiyiz. Tütün ve tütün ürünleri grubu bireysel gönderimlerde yasaktır ancak Amerikanpaketim olarak ithalat işlemlerini yaptığımız için adresinize teslim etmekteyiz.

 

Hızlı Teslimat

Her ne kadar ortalama teslim süremiz 3-8 iş günü olsa da, gümrük işlemlerinin yoğunluğu, havayollarında yaşanabilecek aksamalar ile sözünü verebileceğimiz süre maksimum 2 hafta. Amerika’dan getirtmek istediğiniz dilediğiniz ürünü express kargo ile gönderiyor, en hızlı şekilde gümrük işlemlerini gerçekleştiriyor ve 3-8 iş günü içerisinde teslimatınızı yapmayı garanti ediyoruz.

 

Dünyanın En Popüler Puro Markaları

 

Gümrüğe Takılma Riski Yok!

Hemen her yazımızda belirttiğimiz gibi klişeleşmiş `gümrüğe takılır mı` sorusunun cevabını yeniden açıklayalım. Amerikanpaketim’den satın alacağınız hiçbir ürün gümrüğe takılmaz. Amerikanpaketim olarak tüm siparişlerinizi lisanslı ithalat firmamız ile resmi olarak ithal etmiş olduğumuzdan, aklınıza gelen kozmetikten, destek ürünlerine, endüstriyel ürünlerden, oto parçalarına aklınıza gelen hiçbir ürün takılmaz, işlemleri yapılır ve adresinize teslim edilir. Puro siparişleriniz de bu gruba dahildir. Dolayısıyla dilediğiniz puro siparişinizi güvenle verebilirsiniz. Henüz bizi tanımıyorsanız deneme siparişi vererek, bizzat test edebilirsiniz.

 

Dünyanın En Popüler Puro Markaları

 

Nasıl Ödeme Yapacağım

Siparişlerini isterseniz Türk kredi kartınız, isterseniz yabancı kredi kartınız, isterseniz banka havalesi, isterseniz de coin ile yapabilirsiniz.

 

Dünyanın En Popüler Puro Markaları

 

Nasıl Sipariş Vereceğim

Puro siparişlerinizi verirken iki servisimizi de kullanabilirsiniz. Amerikanpaketim olarak Puro satışı yapmıyoruz. Dolayısıyla kataloğunuz var mı, purolarınız ne kadar, hangi purolarınız var gibi sorular anlamlı değildir. Buradaki iki servisimizden birinde - Kendim Satın Alacağım - dilediğiniz websitesinden, dilediğiniz adette, dilediğiniz puroyu satın alıyor ve size vermiş olduğumuz Amerika adresine yönlendiriyorsunuz. Purolarınız bize ulaştığında vergi ve kargo ücretinizi iletiyoruz. Ödemenizi yaptıktan sonra Türkiye'deki adresinize sorunsuzca teslim ediyoruz.

 

 

İkinci servisimizde ise - Benim için satın al - ister kendi bulduğunuz websitelerinden, isterseniz aşağıda örneklendirdiğimiz bazı internet sitelerinden yine dilediğiniz puroyu, dilediğiniz adette seçiyorsunuz. Ürün satın alma formunu hemen aşağıdaki videomuzdaki adımları takip ederek tamamlıyorsunuz. Sizin için satın alıyor ve Amerika sevkiyat merkezimize getirtiyoruz. Paketiniz bize ulaştıktan sonra kargo ve vergi ücretlerinizi iletiyoruz, ödemenizi yapmanız ardından ise VOILA! Kapınıza kadar teslim ediyoruz.

 

 

Hangi Sitelerden Puro Siparişi Verebilirim

Dilediğiniz siteden verebilme özgürlüğüne sahip olmanızla birlikte sürekli alım yapıp tavsiye edeceğimiz websiteleri cigarpage.com ve cigarsinternational.com gelmektedir.

 

Dünyanın En Popüler Puro Markaları

 

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

Aklınıza takılan tüm sorular için Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bu blog 07-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...