Sephora Türkiye Online Alışveriş

Kadınların vazgeçilmez tutkusu makyaj, ne yazık ki Türkiye’de ürün çeşitliliğindeki azlık, fiyat pahalılığı ya da erişim zorluğu sebebiyle kısıtlanıyor. Amerikanpaketim olarak dünyanın her noktasından, sizlerin kapısına kadar istediğiniz her ürünün teslimatını yapıyoruz. Bugünkü konumuz ise kadınların tutkulu makyaj markası: ''Sephora.''

 

Sephora, özellikle Amerika başta olmak üzere tüm dünyada en popüler department store mantığıyla faaliyette olan kozmetik ve bakım mağazası. Gerek ürün çeşitliliği, gerek Hollywood yıldızları tarafından tercih edilmesi, gerek ünlülerle yapmış olduğu anlaşmalar, gerek mağaza içi makyaj eğitimleri ile diğer markaların önüne geçiyor. Ancak ne yazık ki Sephora Türkiye mağazalarında ya istediğiniz ürünü bulamıyor, ya da çok yüksek etiket fiyatları ile karşılaşıyorsunuz. Yurtdışından getirtmek istediğinizde de gümrüğe takılır alamam diye korkuyorsunuz. Aklınızdaki klişeleri bir kenara bırakın ve yazımızın devamına odaklanın.

 

 

Gümrüğe Takılma Riski Yok!

Hemen her yazımızda belirttiğimiz gibi klişeleşmiş `gümrüğe takılır mı` sorusunun cevabını yeniden açıklayalım. Amerikanpaketim’den satın alacağınız hiçbir ürün gümrüğe takılmaz. Amerikanpaketim olarak tüm siparişlerinizi lisanslı ithalat firmamız ile resmi olarak ithal etmiş olduğumuzdan, aklınıza gelen kozmetikten, destek ürünlerine, endüstriyel ürünlerden, oto parçalarına aklınıza gelen hiçbir ürün takılmaz, işlemleri yapılır ve adresinize teslim edilir.

  

3-8 İş Gününde Adresinize Teslim Etmeyi Garanti Ediyoruz!

Her ne kadar ortalama teslim süremiz 3 iş günü olsa da, gümrük işlemlerinin yoğunluğu, havayollarında yaşanabilecek aksamalar ile sözünü verebileceğimiz süre 3-8 iş günü. Amerika’dan getirtmek istediğiniz dilediğiniz ürünü express kargo ile gönderiyor, en hızlı şekilde gümrük işlemlerini gerçekleştiriyor ve 3-8 iş günü içerisinde teslimatınızı yapmayı garanti ediyoruz.

 

İster Kredi Kartınızla, İster Banka Havalesi İle Satın Alabilirsiniz

Siparişlerini isterseniz major kredi kartlarıyla, isterseniz de banka havalesi yaparak %5 indirimli satın alabilirsiniz. Coin ile de ödeme yapabilirsiniz.

Sephora’nın, her ne kadar Türkiye’de mağazası olsa da sizlerden gelen aşağıdaki gibi yorumlar

 

“Amerika’da olan birçok ürün Türkiye’de yok.”

“Burada çok pahalıya satıyorlar.”

“Türkiye’den aldığım ile Amerika’dan gelen aynı değil.”

Bu yazıyı kaleme almamıza sebep oldu. 

Sizlere Sephora’nın uluslararası en çok talep gören ürünlerini paylaşmanın yanı sıra, nasıl alışveriş yapacağınızı da anlatacağız.

Sephora’nın son dönemde en çok satan ve trend olan ürünlerinden oluşan koleksiyonun bir parçasını sizlere sunacağız. Yazımızın devamında ise nasıl alışveriş yapacağınızı açıklayacağız.

 

Amerika'dan alışverişi kolaylaştıran hizmetlerimiz için aşağıdaki videolardan bilgi sahibi olabilirsiniz. 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

Aklınıza takılan tüm sorular için isterseniz +1 424 270 5308 numaralı Los Angeles whatsapp hattımızdan (Türkçe ve İngilizce), isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan, isterseniz de [email protected] mail adresimizden bize tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

 

Bu blog 07-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...